Nudlička

Kočka Nudlička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.7.2020
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Nudlička

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Nudlička krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Nudlička granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Nudlička

Pár slov o kočičce

Nudlička je miminko kočičky Žemličky, která k nám přišla se třemi koťátky, ale prodělala si panleukopenii, ačkoli nikdy nepřišla do styku s ostatními nemocnými koťátky. Všichni tuto zákeřnou nemoc dostali. U čtrnáct dní starých koťátek bylo jasné, že nepřežijí. Dva kočičí chlapečci bohužel umřeli. Překvapivě přežila ta nejslabší kočička z nich, Nudlička, zůstala čilá, opět začala jíst mlíčko, na váze přibyla za jeden den z 250 gramů na 268 gramů.

Nudlička je malá bojovnice, děláme vše pro to, aby přežila. Je to krásné mourovaté klubíčko, které tráví většinu času u své maminky.

Kočička našla domov