Gouda

Kočka Gouda

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 let
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.8.2018
Doba v útulku: 5 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Kajmlová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Goudu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Goudu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Goudu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Goudu

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Goudička je ve Sluníčku již hodně dlouho a její socializace se nedaří. Lidí se hodně bojí, chytit se nenechá, natož pak pomazlit. Po tolika letech si neodvažujeme předvídat, zda by se strach Goudy z lidí dal zcela odstranit. Rozhodně by však v novém domově Gouda potřebovala dalšího kočičího kamaráda, který by ji dodával odvahy a trpělivého páníčka.

Gouda je dalším odchyceným kotětem z našich „sýrových koťat“, jenž jsme přijali přímo z naší obce. Byli u místní pískovny. Sourozenci jsou zatím poměrně ostražití, příjmové ošetření nesli velmi nelibě. Trošku koušou, ale budeme pracovat na socializaci a jistě se lidem stanou dobrými parťáky. Myslíme, že může být i docela zábava si adoptovat plašší zvíře a potom sledovat pokroky v ochočování. U takových prcků to půjde rychleji. Gouda měla po příjmu maličko zahnisané očka, ale již je v pořádku.

Goudička sice už nekouše, ale vystrašená z lidí je pořád. Čím dříve domov najde, tím lépe. Hodně koťátek od pískovny už domov našlo, v novém domově jsou z nich již mazlíci, Goudička na šťastné rozhodnutí pořád čeká. Je to takové malé trdlo.

Zeptejte se na Goudu

Gouda je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Gouda velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI