Gouda

Kočka Gouda

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 7 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.8.2018
Doba v útulku: 1 rok a 4 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Goudu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Goudu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Goudu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Goudu

Pár slov o kočičce

Gouda je dalším odchyceným kotětem z našich „sýrových koťat“, jenž jsme přijali přímo z naší obce. Byli u místní pískovny. Sourozenci jsou zatím poměrně ostražití, příjmové ošetření nesli velmi nelibě. Trošku koušou, ale budeme pracovat na socializaci a jistě se lidem stanou dobrými parťáky. Myslíme, že může být i docela zábava si adoptovat plašší zvíře a potom sledovat pokroky v ochočování. U takových prcků to půjde rychleji. Gouda měla po příjmu maličko zahnisané očka, ale již je v pořádku.

Goudička sice už nekouše, ale vystrašená z lidí je pořád. Čím dříve domov najde, tím lépe. Hodně koťátek od pískovny už domov našlo, v novém domově jsou z nich již mazlíci, Goudička na šťastné rozhodnutí pořád čeká. Je to takové malé trdlo.

Zeptejte se na Goudu

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI