Mozzarella

Kočka Mozzarella

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 5 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.8.2018
Doba v útulku: 2 roky a 3 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mozzarellu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mozzarellu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mozzarellu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mozzarellu

Pár slov o kočičce

Mozzarella je dalším odchyceným kotětem z našich „sýrových koťat“, jenž jsme přijali přímo z naší obce. Byli u místní pískovny. Sourozenci jsou zatím poměrně ostražití, příjmové ošetření nesli velmi nelibě. Trošku koušou, ale budeme pracovat na socializaci a jistě se lidem stanou dobrými parťáky. Myslíme, že může být i docela zábava si adoptovat plašší zvíře a potom sledovat pokroky v ochočování. U takových prcků to půjde rychleji. Navíc – jsme přesvědčeni, že i plaché kočky mají dostat šanci a víme, že když se někdo rozhodne pro adocpi kočky, která není mazel “na první dobrou”, v novém domově si kočičku ochočí.

Kočička našla domov