Grace

Kočka Grace

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 8 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.1.2022
Místo nálezu:Štětí
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Graceho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Graceho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Graceho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Graceho

Pár slov o kočičce

Mourinka Grace dlouho čekala na uvolnění místa ve Sluníčku. Je to asi dvouletá kočička, potulovala se ve Štětí, kde žila sama v bývalé traktorce. Při příjmu vypadala zdravě, měla pouze ošklivý zánět v ouškách. To však se rychle vyřeší. Jinak je Grace společenská a vše ráda pozoruje. Má krásný huňatý kožíšek, od začátku chodí na kočičí záchod a žádnou misku nenechá bez povšimnutí.

Zeptejte se na Graceho

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI