Nyx

Kocour Nyx

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 27.12.2021
Místo nálezu:Bohušovice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Nyx

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Nyx krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Nyx granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Nyx

Pár slov o kocourkovi

Krátce po Štědrém večeru byl nalezen a do Sluníčka přijatý tříměsíční chlapeček, který dostal jméno Nyx. Byl nalezen na poli v Bohušovičích nad Ohří. Černý chlapeček putoval do depozita k Marušce, kde se mu moc líbilo, měl tam stejně staré kamarády na kotěcí hrátky a všemožné lumpárny. Jeho kamarádi však našli své domovy a chlapeček osaměl a moc plakal, volal svou chlupatou rodinu. Putoval tedy do Sluníčka, kde máme stále ještě nějaké stejně staré kočičky. Nyx je krásný kocourek, maličko bojásek, je však mladý a rychle si lidi zvykne. Je moc čistotný, má rád plné bříško. Zkrátka to je takový správný černý rarášek, který Vám zahřeje  náručí i u srdce.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI