Hróva

Kocour Hróva

Pohlaví: Kocour
Věk*: 50 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.5.2015
Doba v útulku: 5 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Valentina Škorpová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Hróvu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Hróvu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Hróvu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Hróvu

Pár slov o kocourkovi

Hróva k nám přišel již kastrovaný a vážil krásných 4,6 kg.  Kocourka někdo vyhodil z jedoucího auta ve Štětí. Naštěstí to viděli kolemjdoucí a než SPZ radši řešili vyděšeného kocourka, který se ihned běžel schovat na sídliště do křoví.

Po tomto traumatu byl u nás první dny ostražitý, nedůvěřivý. Po pár dnech se však jeho mírumilovná povaha projevila. Je to umazlený miláček, který má rád lidi, chodí si pro pohlazení a je na něm vidět, že přes to, čehož se na něm lidé dopustili, je připravený jim dát další šanci.

Bohužel se s takovým množstvím kočiček okolo sebe úplně nesžil. Neumí se mezi nimi prosadit, všem ustupuje a ačkoliv je z nich největiší, jíst chodí poslední.

 

Kocourek našel domov