Pizzerie

Kočka Pizzerie

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 20.12.2019
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pizzerieho

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pizzerieho krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pizzerieho granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pizzerieho

Pár slov o kočičce

Kočička se přitoulala k Pizzerii na Karlově náměstí V Roudnici n.L., kde dlouhou dobu pouze ležela. Byla přivolána Městská policie, která kontaktovala nás a kočičku jsme si na služebně vyzvedli.

Jedná se o mladou kočičku, která k nám přišla s poraněnými tlapičkami, ošklivým zánětem v ouškách, masivně zablešená a špinavá. Jméno dostala příznačné, Pizzerie.

Po pár dnech ve Sluníčku se otrkala a je z ní mazel a správná parťačka. Má krásný hustý kožíšek, o který vzorně pečuje. Je si vědoma toho, že už je v bezpečí, pryč z nevlídných podmínek kočičky bezdomovkyně.

Vyhlíží domov kde bude středem pozornosti, za kterou se odmění láskou a pořádným kočičím štěstím.

Kočička našla domov