Iriska

Kočka Iriska

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 15.7.2016
Doba v útulku: 7 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jan Kolář, Dáša Blahutová a Tánička, Terezie Harapesová
Ev. číslo:767
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Irisku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Irisku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Irisku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Irisku

Pár slov o kočičce

Želvovinová kočička Iriska byla jako malé kotě asi tři dny zavřená ve sklepě restaurace v Kladně, ze kterého nemohla ven. Majitel restaurace s rodinou ji naštěstí objevili a vysvobodili. Iriska je u nás ve Sluníčku hravou kočičkou, která velice dobře vychází s ostatními kočičími kamarády. Je nekonfliktní a neútočná. Bohužel se však nedovedla smířit s kontaktem s člověkem. Od malička si od lidí drží odstup, nedá se pohladit.  Jejím novým domovem by mohl být byt či domeček se zahrádkou, kde by byla alespoň ještě jedna kočička podobného věku, raději mazlivá. Irisce by samotné bylo veliké smutno. Je možné, že se v novém domově socializuje natolik, že ztratí strach z lidí, možná však ne, hodně záleží na trpělivosti páníčků.

 

Zeptejte se na Irisku

Iriska je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Iriska velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI