Sára od Labe

Kočka Sára od Labe

Kočička je rezervovaná a není už v nabídce.

Pohlaví: Kočka
Věk*: 14 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.10.2016
Doba v útulku: 7 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Marie Šilhánová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Sára od Labe

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Sára od Labe krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Sára od Labe granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Sára od Labe

Pár slov o kočičce

Dle informací byla Sárinka kočičkou psychicky nemocné paní. Ta měla kočičky dvě a nestarala se o ně, při její hospitalizaci v nemocnici tam kočičky zůstaly sami bez pomoci. Poté co paní zemřela byl její byt otevřen, jedna z kočiček byla nalezena už mrtvá a druhá, Sára, podvyživená, živořící ve výkalech. Sárinka je ze strašných podmínek a má opravdu špatné zkušenosti s lidmi. Pán, který ji vysvobodil od uspání, ji nemohl v bytě odchytit, byla bojácná a bránila se zuby, drápy. Kočičku si nemohl nechat, nevěděl co s ní, a proto ji odvezl do díry ve skále po bezdomovcích u Labe. Po příjmu do Sluníčka trvalo rok než bylo možné na Sárinku sáhnout – sekala, kousala, strašně se bránila. Poté najednou nastal zvrat a ze Sárinky se stal učiněný beránek, jakoby zapomněla na špatnou minulost. Najednou by se jen mazlila, žadoní o přízeň, je  snad největším mazlíčkem ve Sluníčku,spí ráda s člověkem v postýlce. Není u nás moc času jí dopřávat mazlení a tak by si  zasloužila krásný život, kde bude mít páníčka jen pro sebe. Ostatní kočičky toleruje jen z dálky, kamarádit se s nimi nechce.

Kočička našla domov