Janička

Kočka Janička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 14 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.1.2017
Doba v útulku: 7 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ing. David Šolc, Žáci 4. třídy Lužec nad Vltavou, Ing. Jana Hejlová
Ev. číslo:895
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Janičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Janičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Janičku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Janičku

Pár slov o kočičce

Janička alias Tlustá Berta přišla do Sluníčka velice zanedbaná, vyhublá, téměř bez srsti. Pochází z končící farmy v Bohušovicích n.O., kde byla spousta koček. Postupem času ze z Janičky se vyklubala svérázná kočička, která se sice nechá pohladit, ale pouze, když sama chce a to je jen, když se nese jídlo.  Nesmíme však od ní chtít užívání léků, to se brání zuby, nehty. Miluje teplo, hlavně jídlo, bydlet může jen v bytě. Bohužel je hodně „svá“ a při pokusu o bezprostřední kontakt s ní dostane člověk okamžitý zásek drápem, vždycky se holka jedna trefí. Je to s ním prostě těžké. Třeba by si však někdo troufl ji dát domov.

Nechá se hladit, ale jen u jídla. To si s ní můžete dělat co chcete. Jinak je ale obezřetná a zatím se hladit nenechá. Určitě není vhodná k dětem. Bude skvělou společnicí k někomu trpělivému, kdo ji ukáže, že lidé  nejsou zlí a že mazlení je fajn. Je to taková domácí povalečka a ozdoba bytu.

 

 

Zeptejte se na Janičku

Janička je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Janička velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI