Janička

  • JANIČKA  (ALIAS TLUSTÁ BERTA ) KRÁSNÁ KOČIČÍ DÁMA, MALINKO B...

Kočka Janička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.1.2017
Doba v útulku: 2 roky a 8 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ing. David Šolc
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Janičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Janičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Janička alias Tlustá Berta přišla do Sluníčka velice zanedbaná, vyhublá, téměř bez srsti. Pochází z končící farmy v Bohušovicích n.O., kde byla spousta koček. Postupem času ze z Janičky se vyklubala svérázná kočička, která se sice nechá pohladit, ale pouze, když sama chce.  Nesmíme však od ní chtít užívání léků, to se brání zuby, nehty. Miluje teplo, hlavně jídlo, bydlet může jen v bytě.

Janička je krásná kočička, které vůbec nevadí ostatní kočičky. S lidmi má trochu problém. Nechá se hladit, ale jen u jídla. To si s ní můžete dělat co chcete. Jinak je ale obezřetná a zatím se hladit nenechá. Určitě není vhodná k dětem. Bude skvělou společnicí k někomu trpělivému, kdo ji ukáže, že lidé  nejsou zlí a že mazlení je fajn. Je to taková domácí povalečka a ozdoba bytu.

 

Zeptejte se na Janičku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI