Janička

Kočka Janička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 12 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.1.2017
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ing. David Šolc, Žáci 4. třídy Lužec nad Vltavou
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Janičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Janičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Janičku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Janičku

Pár slov o kočičce

Janička alias Tlustá Berta přišla do Sluníčka velice zanedbaná, vyhublá, téměř bez srsti. Pochází z končící farmy v Bohušovicích n.O., kde byla spousta koček. Postupem času ze z Janičky se vyklubala svérázná kočička, která se sice nechá pohladit, ale pouze, když sama chce a to je jen, když se nese jídlo.  Nesmíme však od ní chtít užívání léků, to se brání zuby, nehty. Miluje teplo, hlavně jídlo, bydlet může jen v bytě. Bohužel je hodně „svá“ a při pokusu o bezprostřední kontakt s ní dostane člověk okamžitý zásek drápem, vždycky se holka jedna trefí. Je to s ním prostě těžké. Třeba by si však někdo troufl ji dát domov.

Nechá se hladit, ale jen u jídla. To si s ní můžete dělat co chcete. Jinak je ale obezřetná a zatím se hladit nenechá. Určitě není vhodná k dětem. Bude skvělou společnicí k někomu trpělivému, kdo ji ukáže, že lidé  nejsou zlí a že mazlení je fajn. Je to taková domácí povalečka a ozdoba bytu.

 

 

Zeptejte se na Janičku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI