Julietka – v léčbě

Kočka Julietka – v léčbě

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 8 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.1.2022
Místo nálezu:Praha
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Julietka – v léčbě

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Julietka – v léčbě krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Julietka – v léčbě granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Julietka – v léčbě

Pár slov o kočičce

Černobílá kočička Julieta byla údajně vyhozena z auta. Julietka při příjmu vypadala dobře živená, avšak se nemohla postavit na zadní, levou nožičku. Na prvém očku má bílou jizvu zřejmě po vředu, očička je však klidné. Julieta je jinak hodná a mazlivá kočička, která  je však „rozčarovaná“ ze spousty kočiček okolo sebe.

Julietka absolvovala CT vyšetření na veterinární klinice. Kromě špatných nožiček byla nalezena v jejím cecíku cysta, která byla odstraněna a zároveň byla Julietka vykastrovaná. CT odhalilo rozsáhlé změny na kloubech zadních končetin, které lze odstaranit pouze náročnými operacemi. Další postup bude však plánován dle zdravotního stavu Julietky.

 

Zeptejte se na Julietka – v léčbě

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI