Betlémek

Kocour Betlémek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.11.2021
Místo nálezu:Praha
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Betlémek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Betlémek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Betlémek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Betlémek

Pár slov o kocourkovi

Koťátko Betlémek, je mourínek, který byl dosud v depozitu u Michala, kde se mu dostalo speciální mužské péče a nyní se přesunul do Sluníčka k ostatním stejně starým koťatům, aby s nimi mohl pořádně lumpačit a kočkovat se.

Betlémek byl nalezen v Praze u Betlémské kaple. Po ošklivé rýmě mů zůstalo trochu poškozené očičko, ale to mu absolutně v ničem nevadí a nijak nehendikepuje. Betlémek je malé torpédo, je ho všude plno a raketovou rychlostí se přesouvá z jednoho místa do druhého. Moc si užívá pozornost ostatních, je mazlivý, heboučký avšak neposedný. Malý rarášek, se kterým se nikdy nikdo nebude nudit.

Zeptejte se na Betlémek

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI