Juránek

Kocour Juránek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.11.2022
Místo nálezu:Dolní Břežany
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2810
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Juránka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Juránka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Juránka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Juránka

Pár slov o kocourkovi

Juránek je chlapeček z lokality Dolní Beřkovice, kde se snažíme dostat, na žádost obce, pod kontrolu kolonii cca 13 dospělých kočiček, které se vyskytují u tamního obchodu. Kromě dospělých kočiček zde byla ještě čtyři malá, nemocná koťata, kterým bylo třeba zajistit léčbu a zázemí. Proto byla odchycena a přijata do Sluníčka.

Juránek je černobílý kocourek, měl velikou rýmu a znisaná očička k tomu byl, jako všichni jeho sourozenci masívně zablešený a začervený. Děláme pro všechny nebožáky vše možné, je to krásný kocourek a snad po uzdravení najde rychle nový domov.

Kocourek našel domov