Tress
Kočka Tress
Pohlaví: | Kočka |
Věk*: | 2 roky a 8 měs. |
Kastrace: | Ano |
Čip: | Ano |
Odčervení: | Ano |
Očkování: | Ano |
Datum příjmu: | 29.10.2022 |
Místo nálezu: | Roudnice nad Labem |
Doba v útulku: | 2 roky a 3 měs. |
Umístění kočičky: | Hlavní útulek - Dobříň |
Virtuální maminka nebo tatínek**: | Sofie Riabushkina |
Ev. číslo: | 2797 |
Sdílejte ZDE: |
* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.
Dárek pro Tress
Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.
Pro Tress krmení na 1 týden | |
Podestýlka na 1 měsíc | |
Pro Tress granulky nebo konzervy na 2 týdny | |
Veterinární péče | |
Měsíční náklady na Tress |
Pár slov o kočičce
Aktuální info: Kočička Tress po autoúrazu, operaci kyčelního kloubu a již srostlé zlomeniny kotníku absolvovala kastraci a už by moc ráda nový domov. Tressinka je sice mladá kočička, ale nemá ráda ostatní kočičky, chtěla by mít domov jako jedináček. K lidem je milá, něžná, hodně mazlivá. Vzhledem k jejím zraněním by potřebovala bydlet pouze v bytě. Je to úžasný rodinný parťák.
Kočička Tress byla nalezena v Roudnici n.L., Na Čihadlech pravděpodobně po autoúraze, nepostavila se na zadní nožičky. Podstoupila operaci kyčelního kloubu zadní, levé nohy. Zlomeninu mměla však ještě v kotníku na pravé, zadní nožičce, kde byl však ošklivý zánět, který bylo nutné před operací této zlomeniny vyléčit. Tress je velmi statečná holčička, zvědavá s chutí do života a moc miloučká.
Kočička našla domov