Tress – v léčbě

Kočka Tress – v léčbě

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.10.2022
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Sofie Riabushkina
Ev. číslo:2797
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Tress – v léčbě

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Tress – v léčbě krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Tress – v léčbě granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Tress – v léčbě

Pár slov o kočičce

Tressinka po operaci kyčelního kloubu netrpělivě vyčkává na termín další operace a to zlomeniny v kotníku, kde měla navíc ještě velký zánět. Tress nožička se zlomeninou bolí, polehává, moc nechce chodit. Je to k lidem velice milá kočička, mezi dalšími kočkami pořád vrčí a syčí, nemá je ráda. Před téměř čtrnácti dny se ozvala majitelka Tress s tím, že si kočičku minulý čtvrtek vyzvedne, ale od té doby nemáme od ní žádnou zprávu, asi jí už nechce.

Kočičce Tress byla ukončena hospitalizace na veterinární klinice. Byla nalezena v Roudnici n.L., Na Čihadlech pravděpodobně po autoúraze, nepostavila se na zadní nožičky. Je po operaci kyčelního kloubu zadní, levé nohy. Zlomeninu má ještě v kotníku na pravé, zadní nožičce, kde je však ošklivý zánět, který je nutné před operací této zlomeniny vyléčit. Tress je velmi statečná holčička, zvědavá s chutí do života a moc miloučká.

Zeptejte se na Tress – v léčbě

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI