Kamala

Kočka Kamala

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 11 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 4.5.2023
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 11 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2998
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kamalu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kamalu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kamalu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kamalu

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Z Kamaly se stal neskutečný mazlík!!!!

Kočička Kamala si žila na zahrádce v Roudnici n.L. se svojí  maminkou a bratříčkem, kde porodila svá 4 koťátka. Pán který se o kočičky staral nejprve odmítal kočičky nechat vykastrovat, nyní nás však oslovil s tím, že na pozemku zahrady bude probíhat výstavba domů. A tak Kamalka se svými miminky putovala do Sluníčka.

Kamalka už má své děti v nových domovech, je moc hodná. K člověku je zprvu maličko nedůvěřivá, není se co divit, žila dlouhou dobu na zahradách a nevěděla, co od kterého člověka může očekávat. Když však zjistí, že jí nic nehrozí, je z ní normální, mazlivá kočička. V útulku mezi hodně kočičkami trpí, musí být stále „na pozoru“, dochází zde k potyčkám mezi kočičkami. Kamalka je mlaďoučká kočička, ráda si hraje, je moc hodná, nekonfliktní.

Kočička našla domov