Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní

Kočka Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 0 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.5.2023
Místo nálezu:Židovice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3007
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Natalí se bříško začalo zakulacovat, ale až příliš, výživová kondice se však na ostatních částech tělíčka neprojevila. Natalí má tekutinu v bříšku a spolu s krevními hodnotami byla Natalí diagnostikována FIP. Byla zahájena léčba, avšak dalšími vyšetřeními krve bylo v laboratoři potvrzeno onemocnění Felv. Holčika to tedy nemá vůbec jednoduché a přitom je tak zlatá.

Černá očička Natalí byla nalezena v křoví na cyklostesce u obce Židovice. Natalí je vyhublá, zablešená, s řídkou srstí,  s ušním a očním zánětem, ale velice vděčná. Bříško se jí od  příjmu už zakulatilo. Než se dá srst do pořádku bude to chvíli trvat. Holčičce nebude více než dva roky. Je to laskavá kočička, je na ní vidět, že je ráda v teple u plných misek.

Zeptejte se na Natalí – v léčbě FIP, Felv pozitivní

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI