Natalí

Kočka Natalí

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 10 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.5.2023
Místo nálezu:Židovice
Doba v útulku: 9 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jana Popelková
Ev. číslo:3007
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Natalí

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Natalí krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Natalí granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Natalí

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Kočička Natalí přišla do Sluníčka před čtyřmi měsíci ve velice špatném stavu, vyhublá, s vylysanou srstí místo černé barvy měla matnou, hnědou srst. Krmením a léčbou se z toho „vylízala“, je z ní nádherná kočička s lesklou, černou srstí. Natalí je hodná a velice mazlivá, dvouletá kočička, bohužel Felv pozitivní. Novým páníčkům však může dělat radost i tak hodně let, je ve velmi dobrém zdravotním stavu. Moc bychom potřebovali najít pro Natalí domov, už kvůli ní, má potřebu mazlení, ale z důvodu onemocnění Felv, nemůže být s ostatními kočičkami. Máme navíc ještě přijmout 19 koťátek a uvolněním voliéry bychom mohli pomoci dalším

Holčika to tedy nemá vůbec jednoduché a přitom je tak zlatá. Moc jí přejeme důstojnější život a domov, kde pozná lásku a laskavou péči.

 

Kočička našla domov