Kapradinka

Kočka Kapradinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.10.2022
Místo nálezu:Kozlovice
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2801
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kapradinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kapradinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kapradinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kapradinku

Pár slov o kočičce

Kapradinka je ze „sedmi statečných“  koťátek z lesa od Kozlovic. Náhodní pěšší je objevili při procházce a upozornili nás na ně. Koťátka do lesa někdo zřejmě odnesl v papírové krabici, zkrátka se jich někdo tímto bezcitným způsobem zbavil. Všech sedm koťat mělo nízkou váhu, malá Kapradinka byla umolousaná, mokrá a velice hubená. Měla velikánský hlad.
Je to krásná mourinka, ještě dosti vyjevená z toho kde se to najednou ocitla, ale teď už bude jenom dobře. Kapradinka se ihned vrhla na misku, doslova se v koncervičce koupala. Jsme rádi, že  krásně baští a poté má dost sil dovádět se sourozenci. Zkrátka si konečně bude moci užít bezstarostné kotěcí radovánky.

Zeptejte se na Kapradinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI