Kořínek

Kocour Kořínek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 29.10.2022
Místo nálezu:Kozlovice
Doba v útulku: 1 měsíce
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2800
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kořínka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kořínka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kořínka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kořínka

Pár slov o kocourkovi

Kořínek je dalším ze  „sedmi statečných“  koťátek z lesa od Kozlovic. Náhodní pěšší je objevili při procházce a upozornili nás na ně. Koťátka do lesa někdo zřejmě odnesl v papírové krabici, zkrátka se jich někdo tímto bezcitným způsobem zbavil. Všech sedm koťat mělo nízkou váhu, malý Kočínek vážil pouhých 602 gramů. Měl velikánský hlad.
Je to krásný moureček, ještě dosti vyjevený z toho kde se to najednou ocitl, ale teď už bude jenom dobře. Kořínek také naštěstí krásně baští, dovádí se sourozenci. Zkrátka si konečně bude moci užít bezstarostné kotěcí radovánky.

Kocourek našel domov