Kefírek

Kocour Kefírek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.9.2022
Místo nálezu:Vědomice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2757
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kefírka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kefírka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kefírka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kefírka

Pár slov o kocourkovi

Kefírkův začátek života nebyl vůbec veselý. Přišel k nám coby třítýdenní kotě, studené s nenaměřitelnou teplotou, mokré od deště, s váhou 189 gramů. Byl nalezeno úplně náhodou kousek od cyklostezky mezi obcemi Vědomice a Černěves a to společně se svým sourozencem, který byl již mrtvý.
Miminko bylo okamžitě zahříváno teplým ručníkem, vysušeno fénem. Chlapeček měl od začátku však silnou chuť do života, snažil se sát méko z lahvičky co to jen šlo.
Kefírek je krásný rezavo-bílý kocourek. Je to mrně, které se snažíme ze všech sil vykrmit, aby zesílil a prospíval.

Zeptejte se na Kefírka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI