Štrůdlík

Kocour Štrůdlík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.9.2022
Místo nálezu:Orasice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2756
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Štrůdlíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Štrůdlíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Štrůdlíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Štrůdlíka

Pár slov o kocourkovi

Maličký, nemocný, vyhublý chlapeček s váhou 292 gramů byl nalezen na silnici v malé obci za Libochovicemi. Měl nejen velkou rýmu, ale i pořádný ušní svrab, dle útlého bříška  dlouho nejedl. Odmítala tuhou stravu, necítil ji, ale mlíčkem z lahvičky nepohrdl. Po najedení, očištění tlamičky, nosánku, očiček a oušek spokojeně usnul na vyhřívané dečce. Dostal jméno Štrúdlík. Po pár dnech se mu zlepšila očička, rýma se mu však pořád valila z nosánku.  Máme radost, že vypije celou lahvičku mléka najednou i přesto, že se nemůže pořádně přisát. Je to zlatíčko a bude lépe a lépe.

Zeptejte se na Štrůdlíka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI