Keksík

Kocour Keksík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.8.2020
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Keksíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Keksíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Keksíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Keksíka

Pár slov o kocourkovi

Černoušek Keksík s partou sourozenců žili krátce v Roudnici u ČSAD v soukromé garáži. Maminka se bůhví kam poděla. Parta pěti koťátek přijela tedy do Sluníčka a musela putovat do jedné z koupelen, protože jsme beznadějně obsazeni.

Keksíkovi a sourozencům však stačilo to, že si můžou pořádně naprat hladová bříška. Snažili jsme se je krmit stříkačkou, ale všichni to odmítli a raději se v miskách s jemnou paštičkou doslova koupají. Snažili jsme se je ze začátku vždycky umít, jelikož byli pokaždé jako prasátka, ale vzdali jsme to.

Rostou jako z vody a brzy se naučí správně žrát, aniž by po krmení dravé zvěře vypadali jako olepená prasátka. Jsou to všichni sladké chlupaté kuličky. Učí se chodit na záchod, jsou to prostě vzorní kotěcí dorostenci.

Zeptejte se na Keksíka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI