Medík

Kocour Medík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.8.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Medíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Medíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Medíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Medíka

Pár slov o kocourkovi

Sladký Medík s partou sourozenců žili krátce v Roudnici u ČSAD v soukromé garáži. Maminka se bůh ví kam poděla. Parta pěti koťátek přijela tedy do Sluníčka a musela putovat do jedné z koupelen, protože jsme beznadějně obsazeni.

Medíkovi a sourozencům však stačilo to, že si můžou pořádně naprat hladová bříška. Snažili jsme se je krmit stříkačkou, ale všichni to odmítli a raději se v miskách s jemnou paštičkou doslova koupají. Snažili jsme se je ze začátku vždycky umít, jelikož byli pokaždé jako prasátka, ale vzdali jsme to.

Rostou jako z vody a brzy se naučí správně žrát, aniž by po krmení dravé zvěře vypadali jako olepená prasátka. Jsou to všichni sladké chlupaté kuličky.

Kocourek našel domov