Kempinka

Kočka Kempinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.8.2017
Doba v útulku: 5 let
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Denisa Hochmannová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kempinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kempinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kempinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kempinku

Pár slov o kočičce

Jemná bílá kočička s mourovatými flíčky byla se svými sourozenci odchycena v kempu v Brozanech n. Ohří. Všechna koťátka byla dosti plachá, přesto jsme se rozhodli jim dát příležitost se vymazlit.  Kempinka je nekonflitní kočička, zvyklá na kočičí i psí společnost, je tu člověčí pouze trpí. Žije vedle člověka, ale nechce, aby na ní bylo saháno. Možná by to v novém domově bylo jinak. Je to moc krásná a veliká kočička. Mohla by být hravou kamarádkou k mazlivé kočičce.

 

Zeptejte se na Kempinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI