Kempinka

Kočka Kempinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.8.2017
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Denisa Hochmannová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kempinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kempinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kempinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kempinku

Pár slov o kočičce

Jemná bílá kočička s mourovatými flíčky byla se svými sourozenci odchycena v kempu v Brozanech n. Ohří. Všechna koťátka byla dosti plachá, přesto jsme se rozhodli jim dát příležitost se vymazlit.  Kempinka je nekonflitní kočička, zvyklá na kočičí i psí společnost, je tu člověčí pouze trpí. Žije vedle člověka, ale nechce, aby na ní bylo saháno. Možná by to v novém domově bylo jinak. Je to moc krásná a veliká kočička. Mohla by být hravou kamarádkou k mazlivé kočičce.

 

Zeptejte se na Kempinku

Kempinka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Kempinka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI