Kempinka

Kočka Kempinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 7 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.8.2017
Doba v útulku: 1 rok a 4 měs.
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kempinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kempinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Jemná bílá kočička s mourovatými flíčky byla se svými sourozenci odchycena v kempu v Brozanech n. Ohří. Všechna koťátka byla dosti plachá, přesto jsme se rozhodli jim dát příležitost se vymazlit.  Kempinka je nekonflitní kočička, zvyklá na kočičí i psí společnost, je tu člověčí pouze trpí. Žije vedle člověka, ale nechce, aby na ní bylo saháno. Možná by to v novém domově bylo jinak. Je to moc krásná a veliká kočička. Mohla by být hravou kamarádkou k mazlivé kočičce.

 

Zeptejte se na Kempinku

Kempinka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Kempinka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI