Chatička

Kočka Chatička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.8.2017
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Denisa Hochmannová, Táňa
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Chatičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Chatičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Chatičku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Chatičku

Pár slov o kočičce

Zrzavobílomourovatá kočička  byla spolu se svými sourozenci odchycená v kempu v Brozanech n.Ohří dostala jméno Chatička. Při příjmu měla nemocná očička, která se po užívání antibiotik  uzdravila. Chatička je  krásně zbarvená, kožíšek má heboučký a jiskrný. Potřebuje ještě trochu vymazlit, stále má obavu z lidské ruky a sem tam se před ní krčí. Nejsme si jisti, zda by se podařilo novému páníčkovi kočičku zcela vymazlit.  Je to moc hodné a nekonfliktní stvořeníčko.  Je zvyklá na kočičí kamarády a malé pejsky. V novém domově by však mohla dělat společnost další kočičce. bez nároku na mazlení.

 

Zeptejte se na Chatičku

Chatička je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Chatička velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI