Kmínek

Kocour Kmínek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 7 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.5.2019
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kmínka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kmínka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kmínka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kmínka

Pár slov o kocourkovi

Kmínek je další koťátko z přijaté rodiny kdy maminka začala chodit na jídlo ke “zvířatomilům” k domu v jedné obci a záhy přivedla s sebou pět asi pětitýdenních koťátek. Rodina, kde se rodinka začala živit se však stěhuje do města a z tamní obce už mají tři adoptované nalezence. Ke třem kočičkám vzít do bytu na sídlišti dalších šest kočiček nebylo možné a představa, že u domu zůstanou kočičky sami, bez jídla a pomoci byla jejich noční můrou.  Tak jsme rodince pomohli.

Kmínek je zatím bojácný klučík, který, stejně jako jeho sourozenci, nejraději tráví čas u maminky v garsonce, ale pomalu všichni začínají vystrkovat růžky, vylézat a prozkoumávat okolí.

Kmínkovi je potřeba nastavit láskyplnou náruč, ukázat mu, že být s lidmi je báječné. Je to malý syčák, který se rád nechá přesvědčit.

Kocourek našel domov