Pepřík

Kocour Pepřík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 17.5.2019
Doba v útulku: 1 rok a 1 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pepříka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pepříka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pepříka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pepříka

Pár slov o kocourkovi

Pepřík je kočičí kluk z rodinky, kterou jsme přijali poté co se na nás s prosbou o pomoc obrátila rodina z jedné obce kam začala kočičí maminka chodit škemrat o jídlo. Našla si instinktivně lidi milující zvířata a zanedlouho se přišla pochlubit se  svou drobotinou.

Rodina, se však stěhuje do města a z tamní obce už mají tři adoptované nalezence. Ke třem kočičkám vzít do bytu na sídlišti dalších šest kočiček nebylo možné a představa, že u domu zůstanou kočičky sami, bez jídla a pomoci byla jejich noční můrou. Tak jsme rodince pomohli.

Pepřík, stejně jako jeho sourozenci, je zatím plachý. Tráví hodně času v bezpečí garsonky, ale už začíná také s ostatními vylézat a zkoumat okolí. Pepříček má na jenom očku vidět třetí víčko, které bude možná třeba řešit více než pouze očními kapkami. Je krásně zbarvený, heboučký. Hodně baští a má rád společnost ostatních sourozenců.

 

Kocourek našel domov