Kopřík

Kocour Kopřík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 8 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.6.2020
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kopříka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kopříka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kopříka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kopříka

Pár slov o kocourkovi

Kopříkova maminka nedobrovolně musela navždy odejít, bylo to 18.6.2020, pokousali ji psi. Kopříka se sestřikou Pažitkou jsme přijali deset dní poté, nedařilo se nám je najít. Je vůbec možné, že koťátka dosud přežila?  Bílomourovatá holčička Pažitka na tom při příjmu byla o něco hůře, ale začít jíst se jí nakonec povedlo. Mourovatobílý chlapeček Kopřík ten se do misky úplně vrhl a okusoval chudák i misku.

Maminka si nastěhovala koťátka do seníku jedné zahrady, kde hlídali psi. Psí hlídači byli i na sousední zahradě, což se stalo mamince osudným. Majitele pejsků po zjištění, že kočička kojila, hledali koťátka, ale našli až po deseti dnech.