Pažitka

Kočka Pažitka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.6.2020
Doba v útulku: 6 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pažitku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pažitku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pažitku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pažitku

Pár slov o kočičce

Pažitčina maminka nedobrovolně musela navždy odejít, bylo to 18.6.2020, pokousali ji psi. Pažitku s bráškou Kopříkem jsme přijali deset dní poté, nedařilo se nám je najít. Je vůbec možné, že koťátka dosud přežila?  Bílomourovatá holčička Pažitka na tom při příjmu byla o něco hůře, ale začít jíst se jí nakonec povedlo. Mourovatobílý chlapeček Kopřík ten se do misky úplně vrhl a okusoval chudák i misku.

Maminka si nastěhovala koťátka do seníku jedné zahrady, kde hlídali psi. Psí hlídači byli i na sousední zahradě, což se stalo mamince osudným. Majitele pejsků po zjištění, že kočička kojila, hledali koťátka, ale našli až po deseti dnech.