Laurin

  • NÁŠ BROUČEK LAURINEK HUBNE A HUBNE...

Kocour Laurin

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.4.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Laurina

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Laurina krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Laurina granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Laurina

Pár slov o kocourkovi

Hladový kocourek s ošklivým abcesem kolem ouška, s chybějícími dolními špičáky a s rýmou se objevil v obci Vědomice. Dali jsme mu krásné jméno Laurin. Vyléčíme ho, vykastrujeme a budemu hledat nový domov. Je mu zhruba pět roků. Není vůbec plachý a až se ze všeho zotaví, bude z něho pěkný kocourek.

Laurinek je bohužel Felv pozitivní a nemoc začala o sobě dávat vědět. V bříšku má zduřelé uzliny, hodně hubne, méně jí, je trochu dehydrovaný. I přes to se snažíme léčit. Třeba se jeho zdravotní stav stabilizuje.

Laurinek na léčbu rychle zareagoval a jeho zdravotní stav se hodně zlepšil, váží již 4,7 kg. Je to úžasný kocourek, na každého mňouká, chce se mazlit. Kvůli nemoci však musí být sám, oddělený od ostatních kočiček. Má moc rádá syrové masíčko, které si prostě vyžádá a na kterém krásně prospívá.

Bude z něj mazlivý, klidný a vděčný společník.

Zeptejte se na Laurina

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI