Klement

Kocour Klement

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 15.4.2020
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Veronika Glaserová, Lenka Gráfková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Klement

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Klement krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Klement granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Klement

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Klementek je moc hodný a vděčný kocourek. Samozřejmě jako každý jiný dospělý kocour by byl nejraději jedináčkem nebo s méně dominantní kočičkou – holčičkou. Je to ohromný mazel a to mu právě ve Sluníčku hodně chybí, není na něho čas. Klementek špatně tráví bílkoviny, má ustavičný průjem, což však vyřeší trávicí enzymy, které se mu nasypou do jídla. Bude muset strávit zbytek života jen v útulku? Samozřejmě je již dávno kastrovaný.

Velice hladový bílomourovatý kocourek se objevil v jedné z krmných lokalit ve Štětí. Kocourek je nekastrovaný, není plachý, chybí mu dolní špičáky, má rýmu. Kocourek dostal jméno Klement. Bude to starší kocourek, asi tak desetiletý. Zatím vypadá bídně, ale při správné stravě a péči z něj bude pěkný klidný kocourek.

 

Zeptejte se na Klement

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI