Leni

Kočka Leni

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.9.2022
Místo nálezu:Vražkov
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2773
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Leni

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Leni krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Leni granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Leni

Pár slov o kočičce

V depozitu u Marušky čeká na svůj domov Leni, je maličko plaší, ale pracujeme na tom. Mazlení se jí líbí, musí se jí k tomu trošku pomoci. Sama zatím ještě nepřijde. K jídlu už chodí krásně, když se nandavá, sedí u nás a čekají. V depozitu u Marušky je Leni ještě se svou sestřičkou Soňkou, která je na tom podobně. Jsou to ještě koťata a mají individuální a tu nejlepší péči. Budou z nich mazlice a úžasné parťačky co by dup.

Leni je mourovaté  plašší koťátko ze zahrádek ve Vražkově. Přišla se sestřičkou Soňkou, stejně plachým kotětem.  Budeme ji muset vymazlit, je však mladá, cca desetitýdenní, tak by to nemělo dlouho trvat. Brzy zjistí, že je v bezpečí a ty dvě ruce co se po ní čas od času natahují jsou příjemné, hladivé a laskavé. Je to krásná mourinka, která při troše počáteční trpělivosti, vyroste v sebevědomou, milující kočičí dámu.

Zeptejte se na Leni

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI