Soňka

Kočka Soňka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.9.2022
Místo nálezu:Vražkov
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2772
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Soňku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Soňku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Soňku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Soňku

Pár slov o kočičce

V depozitu u Marušky čeká na svůj domov Soňka, je maličko plaší, ale pracujeme na tom. Mazlení se jí líbí, musí se jí k tomu trošku pomoci. Sama zatím ještě nepřijde. K jídlu už chodí krásně, když se nandavá, sedí u nás a čekají. V depozitu u Marušky je Soňka ještě se svou sestřičkou Leni, která je na tom podobně. Jsou to ještě koťata a mají individuální a tu nejlepší péči. Budou z nich mazlice a úžasné parťačky co by dup.

Soňka je mourovatá holčička s bílými ponožkami, je to plašší koťátko ze zahrádek ve Vražkově. Soňka měla mírný zánět v očičku, to však během pár dní zmizelo. Budeme ji muset vymazlit, je však mladá, cca desetitýdenní, tak by to nemělo dlouho trvat. Brzy zjistí, že je v bezpečí a ty dvě ruce co se po ní čas od času natahují jsou příjemné, hladivé a laskavé. Je to krásná mourinka, která při troše počáteční trpělivosti, vyroste v sebevědomou, milující kočičí dámu.

Zeptejte se na Soňku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI