Madonka

Kočka Madonka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 3 měs.
Kastrace: Ano
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.1.2017
Doba v útulku: 2 roky a 0 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Madonku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Madonku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Černobílá nádherná dvouletá kočička Madonka je maličko strašpytel. Přišla k nám se sourozenci  před necelými  dvěma roky, a zřejmě přes její plašší a bázlivější povahu dosud nenašla ten svůj vysněný domov. Potřebovala by trpělivého člověka či rodinu, která jí dá lásku a přesvědčí ji, že se lidí nemusí bát. Madonka je osobnost, kterou si budete muset nejprve získat,  poté vás však zahrne nekonečnou láskou a věrností. V novém domově by uvítala dalšího kočičího parťáka, se kterým by mohla dovádět, a jenž jí pomůže se v novém domově rychleji zabydlet.

 

Zeptejte se na Madonku

Madonka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Madonka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI