Madonka

Kočka Madonka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.1.2017
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ginette Šianská
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Madonku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Madonku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Madonku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Madonku

Pár slov o kočičce

Černobílá nádherná  kočička Madonka je od malička strašpytel. Přišla k nám spolu se sourozenci, ale z důvodu  její plašší a bázlivější povahy dosud nenašla ten svůj vysněný domov. Potřebovala by trpělivého člověka či rodinu, která jí dá lásku a přesvědčí ji, že se lidí nemusí bát. Madonka je osobnost, kterou si budete muset  získat,  nedokážeme říci, jak to bude dlouho trvat, ale věříme, že se to podaří. Bohužel je v útulku od svého kotěcího věku a s rostoucím věkem šance na přesvědčení Madonky, že lidé nejsou zase tak špatní, je menší a menší.V novém domově by uvítala dalšího kočičího parťáka, se kterým by mohla dovádět, a jenž jí pomůže se v novém domově rychleji zabydlet.

 

Zeptejte se na Madonku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI