Madonka

Kočka Madonka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.1.2017
Doba v útulku: 7 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ginette Šianská
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Madonku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Madonku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Madonku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Madonku

Pár slov o kočičce

Černobílá nádherná  kočička Madonka je od malička strašpytel. Přišla k nám spolu se sourozenci, ale z důvodu  její plašší a bázlivější povahy dosud nenašla ten svůj vysněný domov. Potřebovala by trpělivého člověka či rodinu, která jí dá lásku a přesvědčí ji, že se lidí nemusí bát. Madonka je osobnost, kterou si budete muset  získat,  nedokážeme říci, jak to bude dlouho trvat, ale věříme, že se to podaří. Bohužel je v útulku od svého kotěcího věku a s rostoucím věkem šance na přesvědčení Madonky, že lidé nejsou zase tak špatní, je menší a menší.V novém domově by uvítala dalšího kočičího parťáka, se kterým by mohla dovádět, a jenž jí pomůže se v novém domově rychleji zabydlet.

 

Zeptejte se na Madonku

Madonka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Madonka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI