Dave

Kocour Dave

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.3.2017
Doba v útulku: 7 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Sabina Przeczkova
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Dave

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Dave krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Dave granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Dave

Pár slov o kocourkovi

Černý perský kocourek Dave byl přijat poté, co jej někdo údajně vyhodil u čerpací stanice v Mlékojedech u Litoměřic. Dave je zvídavý kocourek, který se přizpůsobil chodu domácnosti a jejím stálým členům. Zpočátku byl velice nervózní a nenechal na sebe sáhnout. Po čase si zvykl na stálé osazenstvo domácnosti, nechá se dokonce i pohladit. Avšak cizím lidem dá velice rychle najevo kdo je v kuchyni pánem a jeho kožíšek si může pohladit pouze nejbližší rodina. Od neznámých lidí si drží odstup. Největším problémem je péče o jeho srst, o kterou nemůžeme pečovat, jak je u perských koček nutné. Proto každé čtyři měsíce k nám jezdí paní veterinářka, která mu píchne narkózu a během spánku je Davi oholen, jsou mu ostříhány drápky, vyčištěny ouška, odčerven pipetou za krk. Bez uspání nejsou tyto činnosti možné.

Davimu by se líbilo v klidném domově, kde se nepohybuje větší množství osob, na které by si musel zvykat.

Kocourek našel domov