Maigret

  • MAIGRET...

Kocour Maigret

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.7.2017
Doba v útulku: 2 roky a 7 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ekaterina Tiuzhina
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Maigreta

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Maigreta krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Maigreta granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Maigreta

Pár slov o kocourkovi

Stříbrně mourovatý kocourek s bílými ponožkami byl nalezen v zahrádkářské kolonii Hoštka, kde bylo hodně kočiček, většina plachých, ale Sluníčkem kastrovaných. Tento kocourek byl však nový, žadonil o přízeň a tamní kočičky ho zaháněly.

Přišel k nám velice hubený s vystupující páteří. Pravé očičko měl mléčné a zvracel. Časem se zjistilo, že Maigretek má zánět tenkého střeva, které nelze antibiotiky ani chemoterapeutiky vyléčit. Tenké střevo bylo uvnitř tak zúženo, že se potrava ze žaludku do střeva dostává velmi pomalu. Důsledkem toho, Maigretek často vyzvrátil obsah naplněného žaludku. Musel být krmen hypoalergenní stravou.

Léčba u tohoto úžasně spikleneckého a krásného kocourka zabrala. Maigret už nezvrací a krásné přibral. Jeho potíže se zažíváním se podařilo vyřešit a po nové medikaci Maigret krásně přibral.

Je zvyklý na ostatní kočičky a pejsky, mazlivý, bezproblémový a nekonfliktní. Chová se jako zdravý kocourek a stále hledá milující náruč a svůj domov.

V nové rodině bude skvělým parťákem, jen musí v pravidelných intervalech dostávat léky, které v pohodě a bez reptaní sní.

Novym rodičům Maigretka poskytneme zásobu léků klidně i na rok. Maigret za to stojí a domov by moc rád

 

 

 

Kocourek našel domov