Maigret

Kocour Maigret

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 3.7.2017
Doba v útulku: 1 rok a 10 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ekaterina Tiuzhina
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Maigreta

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Maigreta krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Stříbrně mourovatý kocourek s bílými ponožkami byl nalezen v zahrádkářské kolonii Hoštka, kde bylo hodně kočiček, většina plachých, ale Sluníčkem kastrovaných. Tento kocourek byl však nový, žadonil o přízeň a tamní kočičky ho zaháněly. Přišel k nám velice hubený s vystupující páteří. Pravé očičko měl mléčné a zvracel. Časem se zjistilo, že Maigretek má zánět tenkého střeva, které nelze antibiotiky ani chemoterapeutiky vyléčit. Konkrétně to znamená, že tenké střevo je uvnitř tak zúženo, že se potrava ze žaludku do střeva dostává velmi pomalu. Důsledkem toho, Maigretek často vyzvrátí obsah naplněného žaludku. Má stále pocit hladu a tak se snaží často a hodně baštit. Musíme jej krmit hypoalergenní stravou. Přes toto vše je úžasný, mazlivý, bezproblémový a nekonfliktní.

Díky nasazené medikaci se výše uvedené zdravotní problémy dostaly pod kontrolu a Magret se chová jako zdravý kocourek. Je mazlivý a hledá milující náruč a svůj domov.

 

Zeptejte se na Maigreta

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI