Makronka

Kočka Makronka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.6.2020
Doba v útulku: 2 měsíce
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Makronku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Makronku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Makronku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Makronku

Pár slov o kočičce

Makronka byla přijata se svými sourozenci a plachou maminkou. Celá rodinka žila v kurníku v Počeradech. Koťátkům bylo něco okolo čtyř týdnů. Maminka je plachá, po odchování dětiček bude vykastrována a vrácena do její původní lokality.
Koťátka jsou nádherní puclíci, i když maminka byla krmena až po porodu, když rodinku objevili majitelé zahrady. Miminka jsou po mamince pěkní “syčáci”, jsou však ještě malá a naštěstí přišla ještě včas a na lidskou společnost si brzy zvyknou.

Makronka byla necelý týden pro prvním očkování než u ní a jejích sourozenců udeřila panlekopenie. Byla ještě kojena.I  v této voliéře, která je cca 15 metrů vzdálená od ostatních voliér, onemocněla nejprve kočičí maminka a od ní její dětičky. Makronka nemoc přežila, nemoc se na ní však mírně podepsala, má menší problémy s motorikou, u této nemoci se toto stává.

Je stále trošku plašší, nemáme na její vymazlování při tomto množství kočiček tolik času kolik by si zasloužila. Z našich zkušeností se z ní však při troše trpělivosti a velké dávce lásky stane úžasná parťačka a společnice.

Kočička našla domov