Anika

Kočka Anika

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.6.2020
Doba v útulku: 2 roky a 3 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Nikola Stošková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Aniku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Aniku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Aniku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Aniku

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Anika je submisivní „trdlo“. Je nekonfliktní, bojavá, avšak ztracené to s ní není, pohladit se nechá. Nedělá jí dobře pobyt v útulku, schovává se před velkým množstvím kočiček, strašně moc by potřebovala domov. Vypadá to, že ač je loňské kotě, její povaha se neukazovat návštěvám jí předurčuje celoživotní pobyt v útulku? Je to smutné, přitom by stačilo v novém domově trochu trpělivosti a byla by Anika brzy rodinným mazlíčkem. Je to velice nekonfliktní, neútočná kočička, no prostě „trdlo“.

Z Aniky vyrostla krásná mourinka. Bohužel to je malá plašanka, která se k návštěvám nevrhá, naopak se spíše běží rychle skrýt. Je to však něžné stvoření, které potřebuje čas a trpělivost, aby se rozvinula jako květinka. Anika by byla vděčná za klidný domov, kde jí bude umožněno, aby si pomalu zvykla na své lidi a prostředí. Bude z ní úžasný mazlíček a  věrná, milující společnice.

Anika byla přijata se svými sourozenci a plachou maminkou. Celá rodinka žila v kurníku v Počeradech. Koťákum bylo něco okolo čtyř týdnů. Maminka je plachá, po odchování dětiček bude vykastrována a vrácena do její původní lokality.
Koťátka jsou nádherní puclíci, i když maminka byla krmena až po porodu, když rodinku objevili majitelé zahrady. Miminka jsou po mamince pěkní „syčáci“, jsou však ještě malá a naštěstí přišla ještě včas a na lidskou společnost si brzy zvyknou.

Kočička našla domov