Mandarinka

Kočka Mandarinka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.10.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mandarinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mandarinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mandarinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mandarinku

Pár slov o kočičce

Manda je velmi milá, jemná a decentní dáma. Poslední dobou přišla na chuť hrám s provázky a míčky. Určitě bude moc ráda i jedinačkem v bytě, třeba s přístupem na zabezpečený balkon.
Je to povaleč milující pelíšky, polštáře, peřiny.

Mandarinka je jednoho dne přitoulala nebo byla vyhozena do jedné z lokalit o kterou se staráme v okolí Dobříně. Krásná, přímo éterická kočička, která samým vyčerpáním sotva stála na tlapkách.
Ihned jak jsme se o jejím utrpení dozvěděli jsme ji jeli vyzvednout. Zjisti jsme, že je strašně hubená – kost a kůže, max 7 měsíců stará, čili ještě kotě, se starším zraněním na noze a na čumáčku, lehce napadala na nohu, naštěstí to nebylo nic . A také strašně mazlivá a přítulná.

Její zranění mohlo být způsobeno čímkoliv (psem, zachycením se někde, ale také právě vyhození z auta).
Mandarinka byla odčervená, odblesena, pořádně se najedla a spokojená si zalezla do pelíšku kde odpočívala v klidu a teplíčku. Čeká ji až zesílí kastrace, testy Fiv/Felv a nový domov.

 

 

Kočička našla domov