Nick

Kocour Nick

REZERVACE

Pohlaví: Kocour
Věk*: 11 měsíců
Kastrace: Ne
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.10.2019
Doba v útulku: 8 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Nick

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Nick krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Nick granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Nick

Pár slov o kocourkovi

Zrzavý kocourek Nick byl nalezený  u ČSAD, přišel velmi  hubený, podvyživený se zánětem očička a velmi apatický. V místě se musel potulovat několik dní, než si jej někdo všiml. Přes veškeré utrpení, kterým musel za svůj kotěčí život projít je to mazlíček, který se rád nechá škrabat na bříšku.

Ihned po příjmu mu byla nasazena antibiotika, dostával pravidelně vodu stříkačkou, do pelíku jsme mu umístili vyhřívací disk, aby se jeho křehké tělíčko zahřálo.

Pod důkladnou péčí se mu očička začala lepši, avšak bohužel zůstanou již trvale podložená. Je možné že se rohovka malinko výčeří a vidění se ještě zlepší.
I tak je Nick malý zvědavěc.  Spíše než lump z něj bude mazlík a kocourek gaučák, ale je to ještě pořád mladý kocourek tak se uvidí. Každopádně vzhledem k hendikepu hledá svůj domov výhradně do bytu.

Po všech vyšetřeních bylo konstatováno, že jeho očička zůstanou již trvale poškozená. Je možné, že se rohovka malinko vyčeří a vidění se ještě zlepší.
I tak je Nick malý zvědavěc. Spíše než lump z něj bude mazlík a kocourek gaučák.  Až se Nick uzdraví, půjde do nového domova s kocourkem Pošťáčkem.

Kocourek našel domov