Marieta

Kočka Marieta

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 8 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.1.2020
Doba v útulku: 1 rok a 2 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Gráfková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Marieta

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Marieta krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Marieta granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Marieta

Pár slov o kočičce

Černá kočička Marieta byla odchycena spolu se zrzavým kocourkem Rikim v Praze. Původně měli být pouze vykastrováni a vráceni zpět, dostali však šanci, Riki se už dávno mazlí v novém domově, ale Marieta se postupem času bála více a více, takže ve Sluníčku zůstala. Přiblížit se až k ní je velikým problémem, prostě prchá. Není jisté, zda by si při trpělivosti nových páníčků dala říci. Domov by však moc a moc potřebovala, musela by tam mít kočičího kamaráda a nový páníček by měl být srozumněn s tím, že je možné, že plachou Marietka možná i zůstane, prostě ji brát jaká je.

 

Zeptejte se na Marieta

Marieta je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Marieta velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI