Marieta

Kočka Marieta

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 1 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.1.2020
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Marietu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Marietu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Marietu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Marietu

Pár slov o kočičce

Černá kočička Marieta byla odchycena spolu se zrzavým kocourkem Rikim v Praze. Původně měli být pouze vykastrováni a vráceni zpět, ale nebyli úplně plašší, tak jsme se rozhodli jim hledat domov. Riki svůj laskavý a trpělivý domov již našel.

Marieta je o trošku plašší než byl Riki. Nechá se chytit a také hladit, tedy po počátečním varovném syčení, které si zatím nikdy neodpustí. Vrnět se jí zatím moc nechce.

V novém domově určitě také časem nabude více důvěry. Bude potřebovat trochu více trpělivosti, však poté se odmění kočičí láskou a kamarádstvím.

Zeptejte se na Marietu

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI