Marieta

Kočka Marieta

Pohlaví: Kočka
Věk*: 3 roky a 2 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.1.2020
Místo nálezu:Praha
Doba v útulku: 2 roky a 9 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Gráfková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Marietu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Marietu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Marietu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Marietu

Pár slov o kočičce

Černá kočička Marieta byla odchycena spolu se zrzavým kocourkem Rikim v Praze. Původně měli být pouze vykastrováni a vráceni zpět, dostali však šanci, Riki se už dávno mazlí v novém domově, ale Marieta se postupem času bála více a více, takže ve Sluníčku zůstala. Přiblížit se až k ní je velikým problémem, prostě prchá. Není jisté, zda by si při trpělivosti nových páníčků dala říci. Domov by však moc a moc potřebovala, musela by tam mít kočičího kamaráda a nový páníček by měl být srozumněn s tím, že je možné, že plachou Marietka možná i zůstane, prostě ji brát jaká je.

 

Zeptejte se na Marietu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI