Topík

Kocour Topík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 roky a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 26.2.2020
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Ingrid Kozlerová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Topíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Topíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Topíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Topíka

Pár slov o kocourkovi

Kocourek Topík byl nalezen v areálu Toptransu v Sulejovicích, snažil se přemísťovat, tahal zadeček s nožičkama za sebou. Kocourek byl celý špinavý, měl velké bolesti. Byl vyšetřen na veterinární klinice, krevní testy až na dehydrataci dopadly dobře, rentgenové snímky nebyly vůbec pěkné, zlomenina kyčle nevypadala vůbec dobře. Bylo nám doporučeno specializované pracoviště, kde složitou operaci provedou. Operace byla náročná, kyčelní kost byla v části její rozdrcení  nahrazena titanovými, malými ploténkami se zámky. Zase chodí, i když se mu zadní nožičky trochu rozjíždějí na hladké podlaze, dojde si však, kam potřebuje a dokonce i z klouzavých schodů. Zatím si netroufá skákat po výškách.
Topík vše zvládl na jedničku. Nyní je už připraven do nového domova. Vyklubal se z něho úžasný mazlíček, velice kontaktní kocourek, který miluje lidskou společnost. Je to kocourek zcela nekonfliktní. Potřebuje klidný domov plný pozornosti a lásky.

Kocourek našel domov