Marjánka

Kočka Marjánka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 23.9.2021
Místo nálezu:Roudnice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Marjánku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Marjánku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Marjánku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Marjánku

Pár slov o kočičce

Černá kočička Marjánka je jednou z devíti koťat vyhozených v lesíku u hlavní silnice u hlavní silnice z Roudnice n.L. směrem na Podlusky. Všichni do jednoho jsou mazlíci. Při příjmu byli neuvěřitelně hladový, trochu i dehydrovaní.

Marjánka je sladká čená beruška. Je přítulná, hravá, vzorně sežere vše co jí naservírováno.  Ráda by měla svůj milující domov, klidně i s další kočičkou. Je zvyklá jak na kočičky, tak na lidi.

Zeptejte se na Marjánku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI