Matonka

Kočka Matonka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 6 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.5.2018
Doba v útulku: 1 rok a 5 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Pavlína Kolátorová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Matonku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Matonku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Matonka je  jedno z koťátek, které se narodilo Ruměnce a bylo spolu s maminkou i sourozenci ponecháno před Sluníčkem v krabici. Tahle kotěcí holčička si prošla problémem s tlapkou, ale je v pořádku. Je to velký strašpytlík a proto by co nejdřív potřebovala už bezpečné útočiště doma u své rodiny, aby ji ukázala, že se není čeho bát.  Bude potřebovat více trpělivosti a vlídné slovo. Jinak je to roztomilá a hravá kočička.  Určitě  z ní bude rodinný mazánek, který bude pak spokojeně vrnět svému člověku do ouška. Bude to však maličko trvat. Bylo by moc fajn, kdyby se Matonka i přes nedůvěru k lidem, umístila do plnohodnotného domova, je to přece jen ještě mlaďoučká kočička. Ideální by byl domov s podobně starou kočičkou, která je mazlivá. Matonce by se s kamarádkou lépe žilo a třeba by ji ukázala, že soužití a mazlení s člověkem není zase tak špatné.

Zeptejte se na Matonku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI