Ruměnka

Kočka Ruměnka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 8 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.5.2018
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Naďa Haganová, Pavlína Kolátorová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ruměnku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ruměnku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Kočičku Ruměnku nějaká “dobrá” duše odložila v krabici i s jejími koťátky před branku Sluníčka. Ruměnka odchovala své dětičky a ráda by našla svůj domov. Tahle mourinka má naprosto uhrančivý pohled s nádhernýma očima. Je to velice milá a hodná kočička. K lidem však postupem času ztratila důvěru. Pomůže to nějaký skvělý páníček napravit? Je to nekonfliktní, mladá kočička, potřebuje však lásku a trpělivost.

Zeptejte se na Ruměnku

Ruměnka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Ruměnka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI