Matylda

  • Kočka útulek

Kočka Matylda

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 let
Kastrace: Ano
Čip: Ne
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.10.2012
Doba v útulku: 11 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Eva Tomášková, Eva Chaloupková, Martin Holík
Ev. číslo:10
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Matyldu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Matyldu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Matyldu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Matyldu

Pár slov o kočičce

Matylda je ve Sluníčku už od samého začátku jeho působení,  bohužel si vůbec na lidi nezvykla. Žije na zahrádce, chodí pouze do místnosti, kde je volný přístup do domu, avšak při příchodu i někoho z nás, prchá. Na jídlo čeká, ale nedá se jí dotknout ani při krmení. Z tohoto důvodu je vhodná pouze k virtuální adopci, přesazovat jí do jiného venkovního prostředí by nemuselo dobře dopadnout.

Když k nám Matylda přišla byla hodně nemocná, měla velkou rýmu a horečku. Nyní je však zcela zdráva. Její maminka, která neměla domov, Matyldu a její sestřičky přivedla na zahradu k starší paní, která hledala pro nemocná koťátka pomoc. A tak se dostala k nám do Sluníčka. Jako malá běhala po útulku a dováděla s ostatními koťaty, doteku člověka odolávala.

Zeptejte se na Matyldu

Matylda je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Matylda velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI