Julinka

  • SLUNÍČKOVÁ JULINKA  (JULČA)...

Kočka Julinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 12 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.8.2013
Doba v útulku: 10 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Romana Krejčová, Karolína Nekolná, Vendula a Martin Hanicovi
Ev. číslo:27
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Julinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Julinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Julinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Julinku

Pár slov o kočičce

Aktuální Info:  Na Jůlince je již vidět, že je starší. Zakalují se jí očička, je více spavá, má ráda teplo. Ve Sluníčku je tak dlouhou dobu,  že její přemístění jinam by asi moc dobře nenesla. Chodí zde i na zahradu, spává v posteli. Je tak hodná a přesto našla domov pouze jednou a to se jí tam vůbec nelíbilo. Kdo ví, kde je „zakopaný pes“.

Julinka je pohodová černá kočička, mazlí se, nemá tendence utíkat, ale domek se zahrádkou by i uvítala. Nemá problém s žádnými zvířaty. Je to naše správňácká kočka „skautka“ Julinka byla hrdou a svědomitou, pečující maminkou pěti miminek. Je to klidná, rozvážná kočička, žádný divoch. Už si toho hodně prožila a tak je vděčná za klid a péči.  Pokud hledáte klidné, rozumné a překrásné kočičí stvoření, je Julinka tou pravou volbou.  Julča byla, spolu s jejími dětmi, zachráněna z domu, jenž šel do exekuce. Všechna koťata i Julinka byly podvyživené a očividně strádaly. Všechny její děti domovy našly.

Na Julinku se 31.1.2015 usmálo štěstí a našla svůj domov na 2.Valentýnské výstavě. Bohužel se však už 16.2.2015 vrátila zpět do útulku, protože nebyla spokojená bez možnosti chodit na zahrádku.

Jůlinka je takovým maskotem Sluníčka, i když je velice kontaktní, absolvovala spoustu umísťovacích výstav, vhodný domov však nikdy nenašla. Myslíme si, že je starší než má uvedené narození. Ve Sluníčku je zdomácnělá a poskytli jsme jí i procházky po zahradě. Hodně kočiček pohromadě Jůlince nedělá dobře.

Zeptejte se na Julinku

Julinka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Julinka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI