Julinka

  • SLUNÍČKOVÁ JULINKA  (JULČA)...

Kočka Julinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.8.2013
Doba v útulku: 6 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Romana Krejčová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Julinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Julinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Julinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Julinku

Pár slov o kočičce

Julinka je pohodová černá kočička, mazlí se, nemá tendence utíkat, ale domek se zahrádkou by i uvítala. Nemá problém s žádnými zvířaty. Je to naše správňácká kočka „skautka“ Julinka byla hrdou a svědomitou, pečující maminkou pěti miminek. Je to klidná, rozvážná kočička, žádný divoch. Už si toho hodně prožila a tak je vděčná za klid a péči.  Pokud hledáte klidné, rozumné a překrásné kočičí stvoření, je Julinka tou pravou volbou.  Julča byla, spolu s jejími dětmi, zachráněna z domu, jenž šel do exekuce. Všechna koťata i Julinka byly podvyživené a očividně strádaly. Všechny její děti domovy našly.

Na Julinku se 31.1.2015 usmálo štěstí a našla svůj domov na 2.Valentýnské výstavě. Bohužel se však už 16.2.2015 vrátila zpět do útulku, protože nebyla spokojená bez možnosti chodit na zahrádku.

Jůlinka je takovým maskotem Sluníčka, i když je velice kontaktní, absolvovala spoustu umísťovacích výstav, vhodný domov však nikdy nenašla. Myslíme si, že je starší než má uvedené narození. Ve Sluníčku je zdomácnělá a poskytli jsme jí i procházky po zahradě. Hodně kočiček pohromadě Jůlince nedělá dobře.

Zeptejte se na Julinku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI