Medulenka

Kočka Medulenka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.5.2022
Místo nálezu:Proboštov
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2640
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Medulenku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Medulenku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Medulenku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Medulenku

Pár slov o kočičce

Medulenka se z čista jasna objevila v Proboštově u Malčova u kastované kočičky, která ji měla „v péči“. Kde k ní přišla nikdo neví, chtěla se o ní starat, avšak mléko neměla. Přijali jsme tedy Medulenku k nám a přidali ji ke zhruba stejně starým koťátkům s maminko Messi. Naštěstí ji Messi přijala za svou a stará se o ni vzorně. Medulenka prospívá a roste jako z vody.

Zeptejte se na Medulenku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI