Medáček

Kocour Medáček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.5.2022
Místo nálezu:Litoměřice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2638
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Medáčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Medáčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Medáčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Medáčka

Pár slov o kocourkovi

Medáček je koťátko od kočičky Messi, která byla v Litoměřicích vysazena z auta se svýma dvěma dvoudenníma koťátkama. Ze začátku u nich maminka Messi nechtěla být, byla velmi vystresovaná a vyděšená. Koťátka jsme museli dokrmovat umělým mlékem. Po noci strávené v relativním klidu a bezpečí se Messi uklidnila a svá koťátka začala krmit a vzorně se o ně starat. Medáček je bílomourovatý miláček, roste jako z vody, dovádí, zbaští na co přijde. Zkrátka si užívá kotěcího života plnými doušky.

Zeptejte se na Medáčka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI