Medůzka

Kočka Medůzka

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 měsíc
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 14.5.2022
Místo nálezu:Litoměřice
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2639
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Medůzku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Medůzku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Medůzku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Medůzku

Pár slov o kočičce

Medůzka je koťátko od kočičky Messi, která byla v Litoměřicích vysazena z auta se svýma dvěma dvoudenníma koťátkama. Ze začátku u nich maminka Messi nechtěla být, byla velmi vystresovaná a vyděšená. Koťátka jsme museli dokrmovat umělým mlékem. Po noci strávené v relativním klidu a bezpečí se Messi uklidnila a svá koťátka začala krmit a vzorně se o ně starat. Meddůzka je krásná černobílá kočička, roste jako z vody, dovádí, zbaští na co přijde. Zkrátka si užívá kotěcího života plnými doušky.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI