Megínek

Kocour Megínek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.10.2021
Místo nálezu:Doksany
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Megínka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Megínka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Megínka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Megínka

Pár slov o kocourkovi

Maličký, sotva pětitýdenní kocourek Megínek mňoukal ve křoví v chatové oblasti v Doksanech. Maličký černý chlapeček tam byl sám, hladový, vystrašený a velice nešťastný. Naštěstí si přivolal pomoc a přijel do Sluníčka. Je to hubený klouček, který se ihned vrhnul na konzervičku a celou ji zdolal na posezení. Megínek je miloučké koťátko, které je štastné, že má plné bříško a teplý pelíšek.

Kocourek má na fotkách modré oči, ty však takto zbarvené nezůstanou, oči se Megínkovi po pár týdnech či dnech změní.

Zeptejte se na Megínka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI